Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Powitanie
"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
ażeby człowiek stawał się coraz bardziej
człowiekiem - o to, ażeby bardziej był,
a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez
wszystko, co ma, co posiada, umiał
bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby również
umiał bardziej być
nie tylko z drugimi, ale i dla drugich"
Jan Paweł II

JASEŁKA

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieka nauczycieli. Nie inaczej było i w tym roku.19 grudnia na sali gimnastycznej  

KONKURS ,, DZIECI FATIMY- POWIERNIKAMI KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA”

Pod takim hasłem w naszej szkole 14 stycznia odbył się konkurs organizowany przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej  dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas.

Szkolne Koło Wolontariatu

Od wrzenia 2014 r. do stycznia 2015 r. w naszej szkole przeprowadzona została „Zakręcona Akcja”, w której zbieraliśmy plastikowe nakrętki na zakup sprzętu medycznego dla małej Oli z Kolna.

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

19 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Po raz drugi Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie było siedzibą tego stopnia eliminacji konkursowych. 

BOŻONARODZENIOWY DAR SERCA 2014

Po raz kolejny Szkolne Koło Caritas wzięło udział w kweście organizowanej przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej „Bożonarodzeniowy Dar Serca”.Celem tej akcji jest niesienie pomocy finansowej dzieciom i dorosłym naszej diecezji w ich leczeniu, rehabilitacji i profilaktyce. 

BOŻONARODZENIOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

„TAK, pomagam!” – pod tym hasłem w dniach 12 – 13 grudnia 2014 r. na terenie naszego miasta została przeprowadzona zbiórka żywności , w której ochoczo wzięli udział wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Caritas. 

„POSTAW NA SŁOŃCE”

POSTAW NA SŁOŃCE”   - to tytuł projektu edukacyjnego  realizowanego przez  grupę  uczniowie Gimnazjum  Jana Pawła II  w Konie.  Jego  celem jest uświadomienie mieszkańcom naszego miasta, a przede wszystkim młodemu pokoleniu  tego jakie korzyści niesie za sobą wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych.  Pozyskiwanie energii ze  źródeł odnawialnym jest działaniem przyszłościowym, które będzie w coraz większym stopniu dominować tradycyjną produkcję energii elektrycznej. 

Cześć ! Hallo ! Yeia!

Życie w Europie bez barier i granic zainspirowało nas do poznawania nowych kultur, tradycji i zwyczajów. Naszym priorytetem stała się również aktywna i twórcza postawa polskiej młodzieży współtworzącej obraz współczesnego świata, w którym nieodzowna jest umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi ludźmi.

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

W tym roku obchodziliśmy 96. rocznicę odzyskania  niepodległości przez Polskę. Z tej okazji 12 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona Narodowemu Świętu Niepodległości. Hasłem przewodnim tegorocznej akademii były słowa wybitego Polaka, jednego z głównych twórców niepodległego państwa polskiego w 1918 r. Marszałka Józefa Piłsudskiego: „Naród, który traci pamięć, przestaje być Narodem ...”. 

VIVA CRISTO REY! NIECH ŻYJE CHRYSTUS KRÓL!

Dzień 27 października zapisał się w naszej szkole jako szczególny , ze względu na obecność relikwii młodego meksykańskiego męczennika – bł. Jose Sancheza del Rio.

Młodzieżowa Rada Miasta Kolno

Dnia 29 sierpnia 2014 roku Rada Miasta Kolno podjęła uchwałę w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta Kolno

XIV Ogólnopolskia Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę

W dniu 9 października 2014 roku młodzież z naszego gimnazjum brała udział w XIV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Po uroczystościach w Częstochowie wyruszyliśmy do Kalwarii Zebrzydowskiej. 


Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?