Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Powitanie
"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
ażeby człowiek stawał się coraz bardziej
człowiekiem - o to, ażeby bardziej był,
a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez
wszystko, co ma, co posiada, umiał
bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby również
umiał bardziej być
nie tylko z drugimi, ale i dla drugich"
Jan Paweł II

224. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

3 maja 2015 r. przypada 224. rocznica uchwalenia pierwszej polskiej ustawy zasadniczej, która przeszła do historii pod nazwą  Konstytucji 3 maja. Oficjalnie nazywała się ona „Ustawą Rządową z dnia 3 maja 1791 roku”. 

V edycja konkursu „Przysłowia niemieckie” za nami!

27 kwietnia odbyła się w naszej szkole piąta edycja konkursu międzyszkolnego: „Przysłowia niemieckie”. Po przeprowadzonych eliminacjach w szkołach macierzystych przyszła pora na zmagania międzyszkolne.

VII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ,, MYŚLI JANA PAWŁA II”

Jan Paweł II jest patronem naszego gimnazjum. Nikt nie ma wątpliwości, że był on wyjątkowym człowiekiem. O aktualności jego nauczania świadczyć może popularność konkursów dla młodzieży. Szczególnie interesującą może być tu tegoroczna VII edycja ogólnopolskiej olimpiady ,,Myśli Jana Pawła II”. Rozważania Jana Pawła II, najpiękniejsze sentencje polskiego papieża, złote myśli, które wyszły spod jego pióra, na długo pozostaną w pamięci wielu ludzi. ....

GŁOSUJ NA FILM UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM!

Uczniowie naszego gimnazjum: Martyna Święczkowska, Adrianna Długozima, Kamila Kościuk, Tomasz Nowacki i Kacper Przestrzelski z pomocą pani Teresy Bajorek stworzyli spot konkursu filmowego w ramach projektu ,,Postaw na słońce'' Fundacji Banku Ochrony Środowiska. Od kwietnia do czerwca trwa głosowanie internautów. 

Prosimy o głosy dla naszych uczniów!

Historyczne zwycięstwa

Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt w kategorii gimnazjów odbył się 24 marca w Grajewie i jest historycznym wydarzeniem sportowym w naszym gimnazjum.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

20 marca br., w piątek, obchodziliśmy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie już po raz 10. Światowy Dzień Wody, a także Dzień Wiosny. Akcja ta, organizowana przez naszą szkołę i KOKiS, miała na celu uświadomienie nam, jak dużą rolę pełni w naszym życiu woda. Jest jednym z najważniejszych składników pokarmowych, jednak nierzadko bagatelizujemy jej istnienie. Bez niej nie przeżylibyśmy dłużej niż kilka dni. ......

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Niedawno skończyły się tegoroczne konkursy przedmiotowe. Okazały się  bardzo udane dla kilkorga naszych gimnazjalistów. W roku szkolnym 2014/2015 w 10 konkursach przedmiotowych w etapie szkolnym wzięło udział 235 uczniów, etap rejonowy był reprezentowany przez 14 gimnazjalistów, natomiast na etap wojewódzki pojechało 5 najlepszych przedstawicieli naszego gimnazjum. .....

OBCHODY IMIENIN MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

W czwartek (19.03.2015 r.) poczet sztandarowy i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w obchodach „Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego”. Uroczystość rozpoczęła się nabożeństwem w kościele św. Anny. Następnie uczestnicy uroczystości udali się pod Pomnik Niepodległości, gdzie przedstawiciele władz samorządowych, szkół i organizacji społecznych złożyli wieńce i kwiaty. 

Granice mojego języka są granicami mojego świata

03 marca 2015 r. w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku odbył się   I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Kolneńskiego. Gośćmi honorowymi byli Pan Stanisław Wiszowaty – Starosta Powiatu Kolneńskiego oraz Pan Józef Dymerski – Wójt Gminy Mały Płock.

Konkurs "Kolno - nasza mała ojczyzna" - wyniki

W dniu 17.03.2015 r. odbył się w naszej szkole konkurs „KOLNO - NASZA MAŁA OJCZYZNA”. Była to II edycja tego konkursu. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów gimnazjum.

„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

Na początku stycznia br. została ogłoszona XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”. Organizatorem konkursu była, jak co roku, Komenda Główna PSP we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędów wojewódzkich. 

Wycieczka do Tykocina i Białegostoku

W piątek 27 lutego br. siedemdziesięcioro dziewięcioro uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie wraz z siedmioma nauczycielkami udało się na całodniową wycieczkę do Tykocina i Białegostoku. 


Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?