Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Powitanie
"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
ażeby człowiek stawał się coraz bardziej
człowiekiem - o to, ażeby bardziej był,
a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez
wszystko, co ma, co posiada, umiał
bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby również
umiał bardziej być
nie tylko z drugimi, ale i dla drugich"
Jan Paweł II

Historyczne zwycięstwa

Finał Indywidualnych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym dziewcząt w kategorii gimnazjów odbył się 24 marca w Grajewie i jest historycznym wydarzeniem sportowym w naszym gimnazjum.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

20 marca br., w piątek, obchodziliśmy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie już po raz 10. Światowy Dzień Wody, a także Dzień Wiosny. Akcja ta, organizowana przez naszą szkołę i KOKiS, miała na celu uświadomienie nam, jak dużą rolę pełni w naszym życiu woda. Jest jednym z najważniejszych składników pokarmowych, jednak nierzadko bagatelizujemy jej istnienie. Bez niej nie przeżylibyśmy dłużej niż kilka dni. ......

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Niedawno skończyły się tegoroczne konkursy przedmiotowe. Okazały się  bardzo udane dla kilkorga naszych gimnazjalistów. W roku szkolnym 2014/2015 w 10 konkursach przedmiotowych w etapie szkolnym wzięło udział 235 uczniów, etap rejonowy był reprezentowany przez 14 gimnazjalistów, natomiast na etap wojewódzki pojechało 5 najlepszych przedstawicieli naszego gimnazjum. .....

OBCHODY IMIENIN MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

W czwartek (19.03.2015 r.) poczet sztandarowy i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w obchodach „Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego”. Uroczystość rozpoczęła się nabożeństwem w kościele św. Anny. Następnie uczestnicy uroczystości udali się pod Pomnik Niepodległości, gdzie przedstawiciele władz samorządowych, szkół i organizacji społecznych złożyli wieńce i kwiaty. 

Granice mojego języka są granicami mojego świata

03 marca 2015 r. w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku odbył się   I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Kolneńskiego. Gośćmi honorowymi byli Pan Stanisław Wiszowaty – Starosta Powiatu Kolneńskiego oraz Pan Józef Dymerski – Wójt Gminy Mały Płock.

Konkurs "Kolno - nasza mała ojczyzna" - wyniki

W dniu 17.03.2015 r. odbył się w naszej szkole konkurs „KOLNO - NASZA MAŁA OJCZYZNA”. Była to II edycja tego konkursu. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów gimnazjum.

„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

Na początku stycznia br. została ogłoszona XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”. Organizatorem konkursu była, jak co roku, Komenda Główna PSP we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego urzędów wojewódzkich. 

Wycieczka do Tykocina i Białegostoku

W piątek 27 lutego br. siedemdziesięcioro dziewięcioro uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie wraz z siedmioma nauczycielkami udało się na całodniową wycieczkę do Tykocina i Białegostoku. 

Kiermasz słodkości wspierający Polską Akcję Humanitarną

W ostatnim tygodniu lutego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie zapachniało ciastem. W dniach 23-27 lutego 2015 r. odbył się kiermasz ciast  i ciasteczek zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. 

1 III - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

1 marca 2015 r. już po raz czwarty będzie obchodzony w Polsce Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Od 2011 r. jest to święto państwowe poświęcone bohaterom polskiego podziemia antykomunistycznego, walczącym w szeregach AKO, ROAK, WiN, KWP, NSZ i NZW. „Żołnierze Wyklęci” w latach 1944- 1956 stawiali zbrojny opór nowej, komunistycznej władzy i walczyli o niepodległość naszej Ojczyzny. Nie chcieli zgodzić się na sowietyzację Polski i podporządkowanie jej Związkowi Radzieckiemu. ...

Konkurs

W związku z jubileuszowym X Dniem Wody Dyrektor oraz Komitet Organizacyjny obchodów tego święta serdecznie zapraszają uczniów do wzięcia udziału w konkursie ... 

Światowy Dzień Wody

21 marca każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Wody. W roku 2015 przypada X edycja tego święta....... 


Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05-02-2015 09:35
Jest już nowy plan lekcji