Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
Powitanie
"W wychowaniu chodzi właśnie o to,
ażeby człowiek stawał się coraz bardziej
człowiekiem - o to, ażeby bardziej był,
a nie tylko więcej miał; aby więc poprzez
wszystko, co ma, co posiada, umiał
bardziej i pełniej być człowiekiem,
to znaczy, ażeby również
umiał bardziej być
nie tylko z drugimi, ale i dla drugich"
Jan Paweł II

OBCHODY 153. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO

W dniu 22 stycznia 2016 r. obchodziliśmy 153. rocznicę wybuchu powstania styczniowego- najdłuższego i najważniejszego polskiego zrywu niepodległościowego w XIX wieku. 

Sprawozdanie z akcji zbierania nakrętek

Pod koniec pierwszego semestru w roku szkolnym 2015/2016 zakończyliśmy w naszej szkole kolejną już akcję zbierania plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.). 

Złoty Puchar dla UKS „Olimpii” w Kolnie

III Międzywojewódzki Turniej w Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Kolnie wygrały dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpia” przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie. Impreza sportowa  odbyła się 23 stycznia 2016r. na hali w Kolnie 

GLORIA VICTIS - POWSTANIE STYCZNIOWE

22 stycznia 2016 r. będziemy obchodzić 153. rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Insurekcja styczniowa była najważniejszym i najdłuższym, a jednocześnie najtragiczniejszym wydarzeniem w historii polskich zrywów niepodległościowych w XIX wieku.

Czytelnictwo - XII 2015 R.

Najlepsi czytelnicy w grudniu ...

Jest taki dzień…

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 22 grudnia 2015 r. o godzinie 1130 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się: nauczyciele, gimnazjaliści i goście. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokalistki.

KONKURS WIEDZY O CYWILIZACJACH STAROŻYTNYCH

15 grudnia 2015 r. odbył się w naszej szkole „KONKURS WIEDZY O CYWILIZACJACH STAROŻYTNYCH”. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów gimnazjum. 

BOŻONARODZENIOWY DAR SERCA 2014

29 listopada 2015 roku wolontariusze SKC i nauczyciele naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział  w kweście „Bożonarodzeniowy Dar Serca”.  

Czytelnictwo - XI 2015 R.

Najlepsi czytelnicy w listopadzie ...

Mamy złote medalistki

Dziewczęta z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie - złotymi medalistkami finału gimnazjady województwa podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym.  Dzień 30 listopada 2015 roku na długo pozostanie w pamięci naszych czterech zawodniczek, które nie pozostawiły złudzeń swoim konkurentkom – kto jest lepszy. W Suchowoli rywalizowało 8 najlepszych drużyn województwa podlaskiego, wyłonionych z eliminacji gminnych, powiatowych, później z czterech półfinałów wojewódzkich. Nasze dziewczęta w składzie : Joanna Sokołowska II E, Klaudia Zabielska III C, Martyna Rudnicka i Julia Pieloch z III A zdobyły upragniony tytuł mistrzyń województwa podlaskiego... 

Dzień Koloru

W dniu 13 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się Dzień Koloru.

Zabawa polegała na wylosowaniu przez przedstawiciela każdej klasy barwy, a następnie wszyscy uczniowie danego oddziału musieli założyć ubrania w wylosowanym kolorze. Wygrała klasa 1b – wszyscy zaprezentowali się ,,na szaro”. Dzień ten okazał się bardzo ciekawy. Dla gimnazjalistów była to wesoła zabawa.

Gratulujemy wszystkim „szaraczkom”!

Konkurs

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów naszego gimnazjum do udziału w „KONKURSIE WIEDZY O CYWILIZACJACH STAROŻYTNYCH. Tematyka konkursu będzie dotyczyła najważniejszych wydarzeń, postaci, osiągnięć, systemów religijnych i zabytków związanych z cywilizacjami starożytnego Wschodu (Mezopotamii, Egiptu, Izraela, Chin), Grecji i Rzymu.


Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

05-02-2016 13:31
Od poniedziałku 8.02.2016 zmiana planu lekcji.