Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
W MAJU NA KAJAKI!

W dniach 18-20 maja 2016 r. odbył się trzydniowy wyjazd w ramach projektu ,,Kajakiem po wiedzę i sprawność fizyczną”, w dużym stopniu organizowany tylko przez gimnazjalistów, uczestników tego przedsięwzięcia. W tym czasie gościliśmy na malowniczych terenach Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Opiekowały się nami: panie - Teresa Bajorek, Justyna Kindeusz, Agnieszka Sówka i Renata Pogorzelska. 

BRĄZOWE MEDALISTKI MISTRZOSTW POLSKI POZŁACANE ZŁOTEM JOANNY SOKOŁOWSKIEJ

Udział dziewcząt w Finale Krajowym Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych w Drzonkowie w Tenisie Stołowym (w dniach 19 – 21 maja 2016) okazał się...

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY I DNI OTWARTE

18 maja 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie odbyła się uroczystość z okazji Święta Patrona Szkoły.  Był to także dzień, w którym podwoje naszej szkoły zostały otwarte przed szóstoklasistami z obu kolneńskich szkół podstawowych oraz ich nauczycielami i rodzicami.

OGŁOSZENIE

26 maja obchodzimy DZIEŃ MATKI. Jest to jedno z piękniejszych świąt. Słowo MATKA kojarzy nam się z ciepłem dzieciństwa, z jego beztroską i z poczuciem bezpieczeństwa.  

STAN CZYTELNICTWA W KWIETNIU 2016
,,Wiwat Maj, Trzeci Maj, Wiwat Konstytucja!

4 maja 2016 r. świętowaliśmy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji został zorganizowany uroczysty apel, który odbył się na czwartej godzinie lekcyjnej.

QUO VADIS, TRZECIOKLASISTO

W naszej szkole we wtorek 26 kwietnia br. odbyła się Edukacyjna Giełda dla Gimnazjalistów. Trzecioklasiści i ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych. Giełda została zorganizowana przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Kolnie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie.

PRZERWY NA SŁODKO

W dniach 14-16 marca w  naszej szkole miały miejsce ,,Słodkie Przerwy”, podczas których gimnazjaliści sprzedawali przygotowane przez siebie domowe wypieki. Pomysł ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W sumie zgromadziliśmy 1100 zł. Najwięcej zebrała klasa 2d. Z uzbieranych pieniędzy 1000 zł zostało podarowane na operację serca ratującą życie jednego z podopiecznych Fundacji Siepomaga – 4-letniego Emila Koryczana. Natomiast 100 zł przeznaczono na dofinansowanie wycieczki edukacyjnej do Torunia jednego z uczniów naszej szkoły.

Wolontariat

Julka Truszkowska ponownie w finale ogólnopolskim.

„Głoście wartości rodziny” – pod takim hasłem przebiegała VIII Wojewódzka Olimpiada – Myśli Jana Pawła II. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Sandra Olszewska (ID), Julia Truszkowska (III D) oraz Mateusz Białowąs (IIIC). Wszyscy wymienieni, wcześniej osiągnęli najlepsze wyniki na etapie szkolnym, które pozwoliły na kwalifikację do etapu wojewódzkiego. W olimpiadzie, która odbyła się w Ciechanowcu 22 kwietnia wzięło udział 79. uczniów z 28. gimnazjów z całego województwa. Zaszczytne II miejsce i awans do finału ogólnopolskiego przypadł Julii Truszkowskiej, przygotowywanej przez panią Agnieszkę Zadrogę. Należy nadmienić, iż Julka po raz drugi będzie reprezentować zarówno naszą szkołę jak i województwo na najwyższym szczeblu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale ogólnopolskim.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

13 kwietna 2016 r. w Katolickim Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Poziom zadań, z którymi przyszło zmierzyć się  uczniom, był bardzo wysoki. Z tym większą satysfakcją możemy pochwalić się, iż czworo uczniów naszego gimnazjum zdobyło w tych konkursach tytuły laureatów lub finalistów.

Z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty, zaświadczenia odebrali:

JULIA TRUSZKOWSKA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (opiekun – Teresa Bajorek)

JULIA TRUSZKOWSKA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun – Anna Stachowska)

MARTYNA ŚWIĘCZKOWSKA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (opiekun – Lila Charubin)

TOMASZ NOWACKI – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun – Agnieszka Bednarczyk)

ANNA BOGUMIŁ – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun – Mariusz Kędzierski)

JULIA TRUSZKOWSKA - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (opiekun – Teresa Gębarska).

Uczniom, rodzicom oraz opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Jesteśmy z Was bardzo dumni.

 

KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

“Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” – Frank Smith

07 kwietnia 2016 r. w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku odbył się   II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. 

STAN CZYTELNICTWA – MARZEC 2016

Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10-02-2018 20:59
Uwaga! Zmiana planu od 12.02.2018 r.

31-01-2018 22:50
Zmiana planu od 5.02.2018 r.