VII edycja Międzyszkolnego Konkursu „Przysłowia niemieckie” za nami !

Konkurs przysłów stał się już nieomalże tradycją w naszej szkole. Jak co roku, także i tym razem chętnych do wzięcia udziału w naszym konkursie nie zabrakło.

30 maja mieliśmy zaszczyt gościć finalistów konkursu, po przeprowadzonych w swoich szkołach eliminacjach szkolnych. Do etapu międzyszkolnego przystąpiło 19 uczniów.

Uczestnikami tego wydarzenia były reprezentacje następujących szkół: Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie, Publiczne Gimnazjum Nr 8 im. Księcia Mazowieckiego Janusza I w Łomży, Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży, Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu, Gimnazjum w Zbójnej, Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku i oczywiście uczniowie naszej szkoły.

I miejsce zajął uczeń naszego gimnazjum Przemysław Wyrwas z klasy IIIb, II miejsce przypadło także uczennicy naszej szkoły Dominice Ptak z klasy IIIe, a III miejsce zajęła  Małgorzata Góralczyk z Małego Płocka. Wyróżnienie przypadło także uczennicy z naszej szkoły Julii Ładzie z klasy IIIe. Wysokimi wynikami mogą poszczycić się jeszcze uczniowie z przybyłych szkół, powyżej 90% rozwiązalności.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Przy organizacji konkursu koordynatorkom pomogli uczniowie z klasy 2d, którzy w ramach tego wydarzenia realizują edukacyjny projekt gimnazjalny.

Dziękujemy p. Dyrektorowi za pomoc w ufundowaniu nagród, które przysporzyły laureatom dużo radości  i czekamy na kolejne edycje cieszącego się dużą popularnością konkursuJ