Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: dyrektor
Statystyka
PROJEKTY EDUKACYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

PRLICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

1.

 „Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich”.

 

Dorota Połomska- Owczarczyk
Małgorzata Rzodkiewicz
Justyna Kindeusz
Renata Pogorzelska
Hanna Serafin

20

III- V 2018 r.

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Florczyk Marta

3 d

2.

Filipkowska Aneta

3 d

3.

Ruchała Roksana

3 d

4.

Sielawa Natalia

3 d

5.

Filipkowska Natalia

3 d

6.

Nicewicz Klaudia Karolina

3 c

7.

Nicewicz Aleksandra

3 c

8.

Jackiewicz Aleksandra

3 c

9.

Woźniak Anna Maria

3 c

10.

Cwalina Bartosz

3 b

11.

Truskolaski Łukasz

3 b

12.

Gorzemba Jakub

3 b

13.

Florek Radosław Krzysztof

3 b

14.

Komorowski Kamil

3 b

15.

Chodnicka Justyna Anna

3 b

16.

Górlaczyk Weronika

3 b

17.

Banach Mateusz

3 d

18.

Olszewski Paweł

3 d

19.

Karwowska Joanna

2 b

20.

Muczyńska Julia

3 c

 

 

 

 

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

2.

Miejsca pamięci narodowej w Kolnie i okolicy”.

  

Grzegorz Kleczyński
Jacek Rainko
Beata Piątkowska
Beata Skrodzka
Krzysztof Grabowski
Jan Kościuk
Marcin Konstanty
Teresa Gębarska

23

III- VI 2018 r.

 

        

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Zduńczyk Krystian

3 d

2.

Nowacki Michał

3 c

3.

Filipkowski Damian

3 b

4.

Kiszuk Konrad

3 b

5.

Grużewski Jakub

3 b

6.

Duda Piotr

2 b

7.

Olszak Kamil

2 d

8.

Cudnik Hubert

2 d

9.

Kozioł Kamil

2 d

10.

Kordal Tomasz

2 d

11.

Kajko Piotr

2 a

12.

Wygnalski Mateusz

2 a

13.

Niebrzydowski Piotr

2 c

14.

Ładosz Hubert

2 c

15.

Chochowski Kamil

2 c

16.

Jodłowski Jakub

3 d

17.

Bagińska Julia

2 a

18.

Kłos Dawid

2 a

19.

Śliwecki Adam

2 a

20.

Niksa Szymon

2 b

21.

Samul Kacper

2 b

22.

Cudakiewicz Sylwester

2 d

23.

Wykowski Jakub

3 d

 

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

3.

Nie kupuj- adoptuj!
(kontynuacja)”.
Agnieszka Bednarczyk
Agnieszka Sówka
Danuta Góralczyk

26

cały rok szkolny

 

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Rutkowski Kacper

3 b

2.

Kowalczyk Julia

3 b

3.

Olender Aleksandra

3 b

4.

Rydelek Laura Dominika

3 b

5.

Najda Emilia

3 b

6.

Duda Dominika

3 b

7.

Slatina Jakub

3 b

8.

Pieloch Dawid

3 b

9.

Pomichowski Michał

3 b

10.

Nikonowicz Magdalena

3 b

11.

Kodłubajska Ewa

3 b

12.

Cieplińska Natalia

3 b

13.

Florczyk Martyna

3 b

14.

Baranowski Sebastian

3 b

15.

Banach Daniel

2 d

16.

Bajkowska Patrycja

2 c

17.

Sokołowski Szymon

2 a

18.

Małż Radosław Stanisław

2 a

19.

Szymański Mateusz

2 a

20.

Miracki Bartosz

2 a

21.

Staniszewska Zuzanna

2 a

22.

Zielińska Karolina

2 a

23.

Chaberek Daria

2 a

24.

Bazydło Wiktoria

2 a

25.

Koc Mateusz

2 a

26.

Duda Diana

2 a

 

 

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

4.

„Tam, gdzie Wisła bieg swój kończy”.

Barbara Kaczyńska
Barbara Pikulińska
Elżbieta Bajno
Jacek Wietecha
Krystyna Syrowik

27

IV- VI 2018 r.

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Makarewicz Konrad

3 a

2.

Śliwecki Michał

3 a

3.

Święczkowski Karol

3 a

4.

Glinka Damian

3 a

5.

Socik Łukasz

3 a

6.

Florczykowski Michał

3 a

7.

Gutowski Hubert

3 a

8.

Owczarczyk Aleksandra Karolina

3 a

9.

Nadara Sylwia

3 a

10.

Korytkowska Joanna

3 a

11.

Sekścińska Aleksandra

3 a

12.

Wilińska Dominika

3 a

13.

Ruchała Grzegorz

3 a

14.

Kiełczewski Aleksander

3 a

15.

Zdancewicz Jakub

3 a

16.

Góralczyk Maciej

3 a

17.

Duda Bartosz

3 a

18.

Podchul Ewelina

3 a

19.

Tyszka Karolina

3 a

20.

Zarębski Jakub

3 a

21.

Święszkowski Mateusz

3 a

22.

Rainko Szymon

3 a

23.

Szczech Anna

3 a

24.

Banach Jakub

3 a

25.

Szadkowska Milena Dominika

3 a

26.

Lipka Natalia

3 a

27.

Majkrzak Aleksandra

3 a* 

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO  

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

5.

  

Śladami naszego Patrona”.

Barbara Kaczyńska

Barbara Pikulińska

Elżbieta Bajno

Jacek Wietecha

Teresa Bajorek

  

37

IX- XI 2017 r.

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Sikorska Aleksandra

3 d

2.

Wasiulewska Karolina

3 c

3.

Górska Natalia

3 c

4.

Chaberek Justyna

3 c

5.

Burzyńska Weronika

3 c

6.

Gardocka Wiktoria

3 c

7.

Niebrzydowski Jakub

3 c

8.

Gąsiewski Arkadiusz

3 c

9.

Wierzbicki Marceli

3 c

10.

Błędosz Oliwia

3 c

11.

Prusinowski Dawid

2 b

12.

Podchul Jakub

2 b

13.

Falkowska Weronika

2 b

14.

Ciołkowska Weronika

2 b

15.

Wojsław Wiktoria

2 b

16.

Kleczyńska Natalia

2 b

17.

Banach Patrycja

2 b

18.

Gutowska Wiktoria

2 b

19.

Sekścińki Piotr

2 b

20.

Trzciński Dominik

2 b

21.

Zadroga Weronika

2 b

22.

Ruchała Julita

2 b

23.

Bajno Paulina

2 a

24.

Kulczewski Hubert

2 a

25.

Bągart Konrad

2 a

26.

Samul Karolina

2 a

27.

Pikulińska Weronika

2 a

28.

Kierznowska Martyna

2 a

29.

Podchul Justyna

2 a

30.

Rakowski Jakub

2 a

31.

Gromadzka Marta

2 a

32.

Olender Bartłomiej

2 a

33.

Biedrzycki Jakub

2 a

34.

Gromadzka Klaudia

2 a

35.

Dawid Filip

2 a

36.

Popielarz Jakub

2 a

37.

Pikulińska Wioletta

2 a

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO 

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

6.

 

„Dlaczego

warto być wolontariuszem?”.

Agata Słapińska
Agnieszka Zadroga
Magdalena Gromadzka
Mariola Sokołowska

24

cały rok szkolny

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Gawrych Oliwia

2 c

2.

Grala Anna

2 c

3.

Bajkowska Patrycja

2 c

4.

Szczech Małgorzata

2 c

5.

Zduńczyk Aleksandra

2 c

6.

Sokołowska Agata

2 c

7.

Sutkowski Mateusz

2 c

8.

Rogiński Adam

2 c

9.

Grala Alicja

2 c

10.

Falkowska Amelia

2 c

11.

Świderski Patryk

2 c

12.

Dąbrowski Karol

2 c

13.

Ptak Dominik

2 c

14.

Niedbała Tomasz

2 c

15.

Tyszka Bartosz

2 c

16.

Jabłoński Mikołaj Mariusz

2 c

17.

Zach Adrian Krzysztof

2 b

18.

Zadroga Paulina

2 b

19.

Zdancewicz Oliwia

2 b

20.

Borys Robert

2 b

21.

Tuzinowska Martyna

2 b

22.

Dębek Klaudia

3 c

23.

Szok Aleksandra

3 c

24.

Kowalczyk Wiktoria

2 b

 

 

Lp.

NAZWA PROJEKTU

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

LICZEBNOŚĆ ZESPOŁU PROJEKTOWEGO

 

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU

7.

„Aktywnie i zdrowo”.

 

Renata Pogorzelska

Justyna Kindeusz

16

IV- VI 2018 r.

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

KLASA

1.

Kozicka Wiktoria

2 d

2.

Gębarska Małgorzata

2 d

3.

Chmielewska Julia

2 d

4.

Nicewicz Zuzanna

2 d

5.

Sekścińska Aleksandra

2 d

6.

Pupek Aleksandra

2 d

7.

Nowak Aleksandra

2 d

8.

Nowak Wiktoria

2 d

9.

Jabłońska Alicja

2 d

10.

Kleczyński Michał

2 a

11.

Wyrwas Radosław

2 b

12.

Sekściński Piotr

2 b

13.

Trzciński Dominik

2 b

14.

Klimowicz Kacper

2 c

15.

Szczepańska Karolina Małgorzata

2 c

16.

Strzelczyk Marta

2 c

Zegar LCD
Kalendarz
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10-02-2018 20:59
Uwaga! Zmiana planu od 12.02.2018 r.

31-01-2018 22:50
Zmiana planu od 5.02.2018 r.